Jak to działa

oszczędzaj z nami czas i pieniądze!

Stacjonarnie i mobilnie 24h na dobę!

Wiemy, jak czas jest dla Ciebie ważny, dlatego to my wychodzimy do Ciebie. Nie musisz przychodzić do biura by wypełnić wniosek na pożyczkę, teraz możesz to zrobić przez 24h na dobę i nie ważne czy jesteś w domu, czy np. akurat jedziesz autobusem. Nasza strona dostosowana jest także do urządzeń mobilnych, dlatego wniosek możesz wysłać z dowolnego miejsca, gdzie masz dostęp do internetu! Jeżeli szybko posługujesz się klawiatura zrobisz to w niecałą minutę!

Dlaczego lepiej postawić na internet?

Gdziekolwiek jesteś decydujesz jaką kwotę potrzebujesz i w jakim czasie jesteś w stanie ją spłacić. Wypełniasz wniosek i czekasz na telefon od nas (max. 24h). W międzyczasie nasz pracownik sprawdza Twoją zdolność kredytową, oddzwania i umawiacie się na spotkanie, przekazuje także jakie dokumenty musisz ze sobą przynieść. Na umówionym spotkaniu podpisujesz wcześniej przygotowaną umowę i odbierasz gotówkę.

Przychodzisz do biura, a tu kolejka, czekasz, czekasz, po kilku minutach doczekałeś się na swoją kolej, jednak przez roztargnienie albo niewiedzę zapomniałeś któregoś z dokumentu lub pracownik nie jest w stanie “na już” sprawdzić Twoją zdolność kredytową. Musisz przyjść jeszcze raz, a często jeszcze kolejny. Tracisz czas, a jeżeli kolejne dotarcie do biura wiąże się z dojazdem, tracisz także niepotrzebnie pieniądze!

Dbamy o bezpieczeństwo!

Dane z formularza zanim pokonają drogę z Twojego komputera czy innego urządzenia do nas, są szyfrowane 128bitowym kluczem, dlatego masz pewność, że nigdy nie trafią w niepowołane ręce. Gwarantujemy także, że Twój adres email, a także adres do korespondencji nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim.

partnerzy