najczęstsze pytania

nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz lub zadzwoń do nas!

Jaki jest całkowity koszt pożyczki ?

Aby sprawdzić całkowity koszt pożyczki, należy do kwoty głównej doliczyć koszty pożyczki. Pełną kwotę do spłaty możesz zobaczyć na stronie głównej w dolnej części boksu „z suwakami”. Uzyskana kwota liczona jest procentowo od kwoty pożyczonej oraz czasu na jaki chcesz wziąć pożyczkę.

Czy mogę przedłużyć bądź skrócić czas spłaty pożyczki ?

Oczywiście można dokonać spłaty pożyczki we wcześniejszym terminie.
Jeżeli chodzi o wydłużenie czasu spłaty pożyczki to prosimy o kontakt z jednym z naszych biur terenowych.

Jak i kiedy dowiem się o przyznaniu pożyczki ?

Po ustaleniu kwoty i czasu spłaty pożyczki, weryfikacji Twojej zdolności kredytowej oraz danych z wniosku nasz pracownik skontaktuję się z Tobą (maks. 24h od wysłania wniosku) aby umówić się na podpisanie umowy i odbiór deklarowanej kwoty. Jeżeli podczas weryfikacji okaże się, że nie możemy przyznać Ci wnioskowanej sumy, skontaktujemy się z Tobą w celu zmniejszenia kwoty pożyczki, ewentualnie zaproponujemy inne możliwe rozwiązania. Nasze biura czynne są w dni robocze.

Po 24h brak kontaktu z waszej strony ?

Taka sytuacja może zdarzyć się niezwykle rzadko, jeżeli nastąpiła prosimy o kontakt telefoniczny z jedną z naszych placówek, lub też przesłanie wiadomości do nas z zapytaniem korzystając z formularza na głównej stronie [ PRZEJDŹ ] . Można także jeszcze raz wypełnić i wysłać wniosek do nas.

W jaki sposób następuje weryfikacja mojej zdolności kredytowej ?

Osobę składającą wniosek o pożyczkę sprawdzamy w Biurze Informacji Gospodarczej. Przeglądamy także naszą bazę, dlatego jeżeli wcześniej brałeś u nas pożyczkę, która została spłacona bez przeszkód, masz duże szanse, że wniosek zostanie przez nas rozpatrzony pozytywnie.

Jak mogę się z wami skontaktować ?

Adresy i numery telefonów do poszczególnych placówek dostępne są na stronie głównej [ PRZEJDŹ ] ,dodatkowo też udostępniamy formularz do szybkiego kontaktu z nami. Można także wysłać wiadomość email na adres:

partnerzy